Konya Vestel Servisi

Konya Vestel servisi alanında deneyimli ekip ve personel kadromuzla konya tüm bçlge ve semtlerine servis hizmeti vermektedir.

Konya Vestel Servisi talebleriniz için 332 320 8010 numaralı çagrı merkezimizi arayıp bize ulaşabilirsiniz.
 

Konya Vestel Klima Servisi olarak Konya ilinin SelçukluMeram ve Karatay  ilçelerinde tüm Vestel Klima  marka beyaz eşya ve klima ürünlerine hizmet vermekteyiz.Yapmış olduğumuz ürünler Buzdolabı,çamaşır makinesi,bulaşık makinesi,fırın ve klimaların tamir bakım ve montaj işlemleridir.

Onarımını yapmış olduğumuz ürünlerin değiştirdiğimiz yedek parçalarına 1 yıl garanti veriyoruz.1 yıl içerisinde aynı parçanın dış etkenlerden veya kullanım hatasından kaynaklanmaması şartı ile arızalanması durumunda hiç bir ücret talep etmeden yenisi ile değiştiriyoruz.Yapmış olduğumuz onarımlarda kredi kartı geçerlidir.Kredi kartı kullanmak isterseniz teknik ekibimiz evinizde kredi kartı çekimi yapabilmektedir.Bu sayade siz işyerimize gelmeden ödemenizi kredi kartı ile yapabilirsiniz.

Konya Selçuklu Vestel Klima Servisi

Firmamız Konya Selçuklu ve diğer ilçelerde Klima Servisi hizmeti veriyor. Vestel Marka klima beyaz eşya ve küçük ev aleti ürünlerinizde oluşan arızalardan dolayı kullanılan orjinal yedek parça ve işçilige 1 yıl servis bünyesinde garanti vermektedir. Konya’nın büyük bölgelerinden olan selçuklu bölgesinde arçelik markalı beyaz eşya ve elektrikli ev aletlerinin bakım, onarım ve teknik servisi tarafımızca gerçekleştirilmektedir.

Konya selçuklu da klima servisi arıyorsanız servisimiz 7/24 aktif halde olup siz değerli müşterilerimize en iyi hizmet vermek için telefonunuzu bekliyoruz. Bölgede Bosch klima  ait buzdolabı, elektrik süpürgesi, bulaşık makinesi, çamaşır makinesi, şofben, su sebili, klima fırın ve diğer ürünlerdeki teknik arızalar servisimiz bünyesinde garantili bir şekilde giderilmektedir. Bizlere ulaşmak için aşağıdaki iritbat bilgilerini kullanabilirsiniz.

Konya Karatay Vestel Klima  Servisi

Firmamız Konya Karatay ve diğer ilçelerde Klima Vestel Servisi hizmeti veriyor. Vestel Marka klima beyaz eşya ve küçük ev aleti ürünlerinizde oluşan arızalardan dolayı kullanılan orjinal yedek parça ve işçilige 1 yıl servis bünyesinde garanti vermektedir. Konya’nın büyük bölgelerinden olan Karatay bölgesinde arçelik markalı beyaz eşya ve elektrikli ev aletlerinin bakım, onarım ve teknik servisi tarafımızca gerçekleştirilmektedir.

Konya karatay da arçelik klima servisi arıyorsanız servisimiz 7/24 aktif halde olup siz değerli müşterilerimize en iyi hizmet vermek için telefonunuzu bekliyoruz. Bölgede Bosch klima markasına ait buzdolabı, elektrik süpürgesi, bulaşık makinesi, çamaşır makinesi, şofben, su sebili, klima fırın ve diğer ürünlerdeki teknik arızalar servisimiz bünyesinde garantili bir şekilde giderilmektedir. Bizlere ulaşmak için aşağıdaki iritbat bilgilerini kullanabilirsiniz.

Konya Meram Vestel Klima Servisi

Firmamız Konya Meram ve diğer ilçelerde Vestel  Klima Servisi hizmeti veriyor. Vestel Marka klima beyaz eşya ve küçük ev aleti ürünlerinizde oluşan arızalardan dolayı kullanılan orjinal yedek  parça ve işçilige 1 yıl servis bünyesinde garanti vermektedir. Konya’nın büyük bölgelerinden olan Meram bölgesinde Vestel markalı beyaz eşya ve elektrikli ev aletlerinin bakım, onarım ve teknik servisi tarafımızca gerçekleştirilmektedir.

Konya meram da Vestel klima servisi arıyorsanız servisimiz 7/24 aktif halde olup siz değerli müşterilerimize en iyi hizmet vermek için telefonunuzu bekliyoruz. Bölgede Vestel markasına ait buzdolabı, elektrik süpürgesi, bulaşık makinesi, çamaşır makinesi, şofben, su sebili, klima fırın ve diğer ürünlerdeki teknik arızalar servisimiz bünyesinde garantili bir şekilde giderilmektedir. Bizlere ulaşmak için aşağıdaki iritbat bilgilerini kullanabilirsiniz.

Konya Vestel Klima Servisi : http://www.konyaninservisi.com/konya-vestel-klima-servisi.htmlKonya Vestel Servisi  haftanın 7 günü uzman teknik uzman personeli ile güler yüzlü hizmet anlayışı ile size bir telefon kadar yakın.

0332 320 80 10 numaralı çagrı merkezimizi arayarak servis istediginde bulunabilir Kapıda kredi kartı ile ödeme kolaylıgından yararlanabilirsiniz.

Konya Vestel Servisi çagrı yönetim merkezi sadece servis hizmeti degil egitimli müşteritemsilcileri ile yüksek kalitede müşteri hizmeti sunmayı hedeflemiştir.

Konya Vestel Servisi ile güvencesi ile onarımı uygulanan beyaz eşya klima ve elektronik cihazlarınıza orjinal yedek parça kullanarak cihazını ilk günkü gibi kullanıma sunarak konya vestel servisi bünyesinde 1 yıl işçilik ve yedek parça garantisi veriyor.