1 Yıl Yedek Parça Garantisi
1 Yıl Yedek Parça Garantisi

Firmamız onarılan vestel marka klima ve beyaz eşyalarınızda oluşan arızalardan dolayı kullanılan orjinal yedek parça ve işçilige 1 yıl servis bünyesinde garanti vermektedir.
 

ALTEK TEKNİK SERVİS

Konya Ferroli Kombi Servisi Olarak Selçuklu , Meram  ve Karatay ilçelerinde Ferroli Kombi Servisi vermektedir.

Doğalgaz kullanımının yaygınlaşması, günlük hayatımızda kilit noktalara oturarak; ısınma, sıcak su, mutfak ocağında kullanılan gaz ihtiyaçlarımızı karşılaması nedeni ile bu alana yönelik pek çok çalışma ve yenilik yapılmasını zorunlu ve mecburi kılmaktadır.

ALTEK TEKNİK SERVİS

Sektörü ne olursa olsun; hep daha kaliteli, yüksek verimli ve tasarruflu olanını icat etme arzusu beraberinde, hayat standartlarını yükseltme, hızla tükenen doğal kaynakları idareli kullanma, kirlenen yer küreye zaman kazandırarak koruma eğilimlerini de getirerek pek çok açıdan avantaj kazanılmasına olanak sağlamaktadır.

Kaynak olarak dışa bağımlı bir yakıt olan doğalgazı; tasarruflu kullanarak hem tükenmesini geciktirip uzun seneler avantajlarından yararlanmak hem de düşük fatura bedelleri ödeyerek bütçemize katkıda bulunmak adına bu sektörde yapılan çalışmaların geldiği son noktada yer alan Konya Ferroli Kombi Servisi Çeşitleri tercih edilmelidir ki yaşamımızda hep var olsun.

Bu markanın çeşitlerine dair geniş bir yedek parça stokuna sahip olan, bu nedenle arızalara kısa sürede çözüm sunarız. İşi ile ilgili bütün eğitimleri almış, deneyimli, uzman ve alanında yaşanan yenilikleri zamanında takip eden teknik personeli ve profesyonel firma yapısıyla, kısa sürede ve yerinde hizmet sunan kuruluşumuz, özellikle kış aylarında mağduriyet yaşamanıza fırsat vermemekte veKonya kombilerinize ekonomik hizmet çözümleri getirmektedir

Konya Kombi Servis ve Bakımı için  : (0332) 320 20 80 numarasından bizlere ulaşabilirsiniz.

Servisimiz öncelikle Konya’nın Karatay , Meram , Selçuklu ilçelerinde hizmet vermektedir.